La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1836 Culés

11

Opchnąć Desta za 15-20 mln do Manchesteru United. Brać za darmo Hectora Bellerina. Dobry deal ? Tak.

0

@Pawel13sz za 30

0

@gumaz Nie wiem czy aż tyle dadzą za niego, ale są głupi xD

1

@Pawel13sz pojawił się gdzieś temat, że ktoś go chce ? bo umknęło mi

1

@Jasialdinho Tak, dzisiaj, że United go chce ;)

1

@Pawel13sz Dzięki :)

1

@Pawel13sz Nawet się nie ma co zastanawiać. Bellerin mimo iż poziom obniżył względem tego jak kiedyś się nim interesowalismy. To ten poziom i tak jest dużo wyższy niż Desta. Plus fakt że to wychowanek.

0

@PatrykBarca Czy Bellerin prezentuje dużo wyższy poziom od Desta? Moim zdaniem nie. Jeden i drugi grałby ogony w tym sezonie. Jedyne co przemawia za Hectorem to kwestie ekonomiczne, czyli to, że będzie za darmo, a na Descie można jako tako zarobić. W obecnej sytuacji klubu, czyt. nie wiadomo co z rejestracją zawodników, jest to czynnik decydujący i tylko dlatego taki temat istnieje

0

@Ptasior W ofensywie są to podobnie piłkarze. Jeżeli chpdiz o defensywę to Hiszpan jest lepszy . Jest też piłkarzem szybszym. Co pomaga w ofensywie gdy trzeba pójść na obieg skrzydłowego i zrobić mu miejsce. Ten temat nie ma minusów...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?