La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1658 Culés

konto usunięte

0

A Bellerin to zagrał dobry sezon w Betisie czy tak po prostu takie gadanie żeby Desta wypchnąć? Po statystykach tragedia zwłaszcza w tak ofensywnej drużynie jak Betis ale statystyki nie oddają wszystkiego.

0

@Emhyr Może niech w końcu będziemy mieć bocznego obrońcę, który broni ?

0

@Emhyr W Arsenalu słaby, a w Betisie jeszcze gorszy. Nie interesować się nim, bo on jeszcze jedzie na hype, który zrobił sobie w latach 2015 - 2017.

1

@Emhyr Bellerin to od lat dobry zawodnik, myślę, że na swojej pozycji klasę wyżej od Desta :) przede wszystkim dobra gra w obronie.

konto usunięte

0

@Pawel13sz Przecież u nas i tak 3/4 meczów to jest dominacja więc po co skoro i tak jest Araujo który na tych lepszych może na boku zagrać

0

@Emhyr Zarówno Dest jak i Bellerin mało dają w ofensywnie, a w defensywie Hector jest lepszy. Możemy na wymianie na podobnego zawodnika(a nawet ciut lepszego) zarobić kilkanaście milioniów euro. Rozpatrujemy też zawodników, którzy docelowo będą rezerwowymi, więc czysty zysk(chyba, że liczymy że Dest zacznie się rozwijać(ja u niego progresu w grze w ciągu ostatnich 2 lat nie widziałem). Jedyny plus Dest w tej sytuacji, jeśli traktujemy go jako rezerwowego LO, ale jeśli Alonso przyjdzie to i ten aspekt odpadnie.

0

@Emhyr W ofensywie podobnie. A defensywie Bellerin jest lepszy. możemy na tej transakcji zarobić. Nie widzę minusów. Do tego Bellerin jest szybszy, więc miałby łatwość podłączania się z przodu. Czy robienia miejsca obiegiem dla Dembele np.

konto usunięte

0

@PatrykBarca Ok czyli dostałem odpowiedź że to dobry defensywny obrońca. No nie wiem dla mnie niepotrzebny ale i tak pewnie w Betisie zostanie.

0

@Emhyr No potrzebny jeżeli odejdzie Dest. Zarobimy na tym. Inaczej jest zbędny. Ale no jest to typowy PO. Wychowanek Barcy który przeszedł przez większość kategorii. Znający system , nie potrzebujący aklimatyzacji. No i lepszy w grze piłka na boku od Kounde czy Araujo .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?