- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1658 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1658 Culés
0
A Bellerin to zagrał dobry sezon w Betisie czy tak po prostu takie gadanie żeby Desta wypchnąć? Po statystykach tragedia zwłaszcza w tak ofensywnej drużynie jak Betis ale statystyki nie oddają wszystkiego.
0
@Emhyr Może niech w końcu będziemy mieć bocznego obrońcę, który broni ?
0
@Emhyr W Arsenalu słaby, a w Betisie jeszcze gorszy. Nie interesować się nim, bo on jeszcze jedzie na hype, który zrobił sobie w latach 2015 - 2017.
1
@Emhyr Bellerin to od lat dobry zawodnik, myślę, że na swojej pozycji klasę wyżej od Desta :) przede wszystkim dobra gra w obronie.
0
@Pawel13sz Przecież u nas i tak 3/4 meczów to jest dominacja więc po co skoro i tak jest Araujo który na tych lepszych może na boku zagrać
0
@Emhyr Zarówno Dest jak i Bellerin mało dają w ofensywnie, a w defensywie Hector jest lepszy. Możemy na wymianie na podobnego zawodnika(a nawet ciut lepszego) zarobić kilkanaście milioniów euro. Rozpatrujemy też zawodników, którzy docelowo będą rezerwowymi, więc czysty zysk(chyba, że liczymy że Dest zacznie się rozwijać(ja u niego progresu w grze w ciągu ostatnich 2 lat nie widziałem). Jedyny plus Dest w tej sytuacji, jeśli traktujemy go jako rezerwowego LO, ale jeśli Alonso przyjdzie to i ten aspekt odpadnie.
0
@Emhyr W ofensywie podobnie. A defensywie Bellerin jest lepszy. możemy na tej transakcji zarobić. Nie widzę minusów. Do tego Bellerin jest szybszy, więc miałby łatwość podłączania się z przodu. Czy robienia miejsca obiegiem dla Dembele np.
0
@PatrykBarca Ok czyli dostałem odpowiedź że to dobry defensywny obrońca. No nie wiem dla mnie niepotrzebny ale i tak pewnie w Betisie zostanie.
0
@Emhyr No potrzebny jeżeli odejdzie Dest. Zarobimy na tym. Inaczej jest zbędny. Ale no jest to typowy PO. Wychowanek Barcy który przeszedł przez większość kategorii. Znający system , nie potrzebujący aklimatyzacji. No i lepszy w grze piłka na boku od Kounde czy Araujo .