- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
4
Z racji, że dzisiaj zaczyna się La Liga i jutroSerie A to przypominając taki kupon poszedł. Może ktoś coś podpatrzył. W teorii same pewniaczki. Największa niewiadoma to Arsenal i Milan ale powinni dać radę (No i ten Looserpool):
https://zapodaj.net/3917ff06e2227.png.html
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub96 @HighestInTheRoom
3
@Kgorecki2500 dzisiaj zaczyna się La Liga.
3
@Kgorecki2500 Kupon z serii-
Wpierdziele 20 faworytów po kursie 1,10,co może pójść nie tak?
0
@Kgorecki2500 Odczep się Pan on The Reds! :)
3
@Luciano99 A co mam stawiać. Jakiegoś beniaminka z kursem 12.00?
@AdiKingu96 Faktycznie, przeoczenie bo więcej meczy jest jutro :P
1
@Luciano99 Nie, lepiej przechlać z łojcem 10zł :)
0
@Rust_Cohle No lepiej,bo ja za 10zł mam dzień zrobiony,a ten kupon nie ma prawa wejść
1
@Luciano99 To słaba masz banie jak masz za 10zl dzień zrobiony :) amator
0
@Kgorecki2500 Często takie kupony robisz? Ile Ci weszło?
1
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 Chciałem postawić grubszy ale jakoś dużo śmierdzących meczów więc postawiłem narazie taki - https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjI0NDY2OTYwMjoKEE_E7zb5Qgh61hM%3D&source=SB
Może jeszcze dzis później zdecyduje się jakiś bardziej ryzykowny postawić, zobaczę :D
0
@Rust_Cohle 10zł na colę na odwrócenie uwagi,a stary wynosi 4 flaszki wódki w tym czasie
1
@Image To jest drugi. Pierwszy nie wszedł. A najwięcej ile wygrałem to 152,12 (z Kuponu 172,12) za 4 mecze Ligi Narodów. No ale jakoś kurs trzeba było podbić :P
@Kondziubarca No mi te 3 mecze trochę śmierdzą ale w teorii powinni sobie dać radę. Z twojego też jeszcze nad Ajaxem się zastanawiałem ale im nie ufam.
1
@Kgorecki2500 Dałem Ajax tylko dlatego bo grają u siebie i licze że jakoś to ogarną, zobaczymy. Po ostatnim wyczynie Liverpoolu wszystko się może zdarzyć :D
1
@Kgorecki2500 Wywal ten Milan, oni często mają z nimi ciężary, i to po takim kursie
0
@HighestInTheRoom Zaryzykuję chyba :P Statystyki trochę na korzyść Milanu a Udinese chyba jakiś swoich mocnych zawodników teraz potraciło:P I Milan gravu siebie.
1
@Kgorecki2500 Mi tu pachnie remisem, dlatego ja odpuszczam i skupiam się na innych meczach