La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

54

Barcelona Pepa z nowymi zawodnikami potrzebowała kilkunastu spotkań aby wszystko pieknie klikneło. Podobnie było za Lucho i ten słynny mecz na CN przeciwko Atleti (Narodziny MNS). Niektórzy tutaj mocno odklejeni myśleli, że po Interze Jajami czy plackami z Pumy będziemy grać Joge Bonito xD.
Powtórzę to co pisałem po transferze Lewusia. La Liga to nie Bundesliga a Barcelona to nie Baja gdzie wszystko było skrojone pod Polaka. Trzeba czasu tak jak w przypadku Suareza aby to zaczeło grać. To raz a dwa 3/4 ligi będzie stawiało autobusy i tak długo jak będziemy klepać piłeczkę tak właśnie będzie wyglądała Nasza gra. Musimy grać szybko na jeden kontakt bez tego całego klepania. Jedziemy dalej to dopiero początek. I przestańcie wypisywać te pierdy, ze jedziemy po tryplety czy inne bzdury bo się tylko ośmieszacie dając pożywkę białym rycerzom. Spokój i pokora.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?