- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
0
Jakie mecze oglądacie dzisiaj?
Ja 17:30 Chelsea - Totki
20:45 Salernitana - Roma
Bardzo jestem ciekaw jak się zaprezentują podpieczni Mourinho
0
@Rust_Cohle Żaden
2
@Rust_Cohle Hubert Siurkacz - Karynobasta czy jak mu tam
5
@Luciano99 Ty dzisiaj meczyk 1na1 ze starym kto pierwszy odpadnie w piciu
2
@Rust_Cohle Taki sam plan. Dybala i Zaniolo za plecami Abrahama to może być mieszanka wybuchowa. Swoją drogą dziwne, że Tuchel tak łatwo Tammy'ego odstrzelił, który w Chelsea przecież strzelał
0
@Rust_Cohle Chelsea Tottenham i
Almerie z Realem
2
@Rust_Cohle Stary zaczyna z handicapem 5 piwerek
2
@P33ck Wijnaldum jeśli się odrodzi, to może dać im Baaardzo dużo i według mnie może to być totalny gamechanger w walce o jakiś puchar dla Rzymian
1
@Rust_Cohle Totki są na canal +?
0
@Rust_Cohle No skład mają naprawdę konkretny, bo jeszcze jest kapitan Pellegrini czy na wahadle Spinazzola. Wydaje się, że linia defensywna trochę odstaje. Wyczuwam top 4 i jakiś Puchar Włoch, bo to w stylu Mou xD Chyba, że pójdą na całość i będą faktycznie się tłukli o scudetto. Gini spokojnie odżyje, jakoś jestem tego pewien. PSG to żaden wyznacznik, bo tam nawet Hakimi spuścił z tonu
1
@Kgorecki2500 nie wiem.
Ja mam i Canal+ i viaplay wiec mi to lotto i nawet nie sprawdzałem jeszcze.
Edit. Flashscore pokazuje viaplay
0
@Rust_Cohle
Chelsea z Tottkami i Raków z Jagą jednocześnie
A a zamknięcie dnia obejrzę sobie mecz Triumfatora Ligi Mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bartas97 Liverpool gra jutro
0
@Rust_Cohle
No właśnie, a pytałeś o dzisiaj