La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

7

Ciężkie życie kibica Barcy (nie mylić z kibicem Lewego) obecnie na FB. Wszędzie posty wyśmiewające nasz klub. XD ludzie naprawdę nie mają czym się zajmować. Wtopiliśmy pierwszy mecz, który był jak sama nazwa wskazuje PIERWSZY, do tego trudne warunki atmosferyczne, chłopaki nie są do końca zgrani. Nie chcę mi się nawet wchodzić na artykuły tych pseudo redaktorów. A najlepsze są komentarze o Lewym, że nie strzelił :D a Ci sami kibice zapewne 3-4 lata temu chcieli sprzedać Benzeme za czapkę śliwek.

3

@clyde imagine mieć tak słabą psychikę, żeby przejąć się wyśmiewaniem klubu

2

@clyde Ludzie naprawdę nie mają czym się zajmować żeby czytać opinie na facebooku niedzielnych oglądaczy piłki

0

@czółkovsky trochę jest to męczące gdy ciągle słyszysz farmazony nt.Klubu któremu kibicujesz.

1

@czółkovsky no ja się nie przejmuję, po prostu czytam to i mam ubaw z niedzielnych kibiców :D gorzej niż po Bayernie i Liverpoolu już nie będzie. Jak kibic tamto przeżył to raczej takie komentarze go jedynie bawią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?