La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

9

Mówcie, co chcecie, jak dla mnie słabo się to zaczyna


9

@mateusz1989VeB dlatego Auba nie może odejsc bo liczac feran i dembuś kontuzje to zostajemy z lewym fatim ralphnia

2

@mateusz1989VeB Byłem zwolennikiem sprzedania go wcześniej, a teraz nie przedłużania z nim umowy i nadal uważam, że popełniamy błąd. Nawet jeśli wygramy LM a on strzeli hat-tricka zdania nie zmienię.

25

@mateusz1989VeB Chłopaki mają za sobą ciężkie przygotowania, a do tego mecz w nienajlepszych warunkach (wysoka temperatura) i dwóch miało problemy ze zmęczeniem. Pedri zszedł wcześniej, a Dembele nie dojechał na trening po prostu. Normalna sytuacja.

0

@Rewolucja123 Alba też zszedł wcześniej i tego dnia był w fatalnej dyspozycji.

1

@Rewolucja123 oby, ale jednak znając jego historię z kontuzjami, nie napawa to optymizmem. Inni aż takich problemów nie mają, a tez pisali, że chodzi właśnie o dwójki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?