- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
0
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego La Liga zrobiła się taka nieoglądalna? Kiedyś najpiękniejsza liga świata, wszyscy chcieli grać w piłkę. Teraz w tych meczach jest 30 minut intensywnej gry, autobusy, faule, symulki, milion kartek. Nie da się tego oglądać kolejny sezon. Wpływ Simeone?
A na drugim biegunie Serie A. Kiedyś to tam było catenaccio, teraz co się meczu tam nie włączy to show, pełno bramek i emocje.
8
@Uukasz_93 La Ligę ogląda się teraz najgorzej z top5 lig. Ciekawsze mecze są w lidze portugalskiej.
0
@Uukasz_93 Myślę, że znacznie taniej i łatwiej jest pozyskać piłkarzy o charakterystyce defensywnej. Za piłkarzy obdarzonych dryblingiem, a mówiąc szerzej pewną nutą efektywności trzeba zazwyczaj zapłacić więcej. Druga sprawa, że taki styl gry często przynosi efekty z lepszymi drużynami. Poza tym od dłuższego czasu Hiszpania nie wydała żadnego ciekawego trenera i na tym polu są ogromne braki.
0
@Uukasz_93 to prawda, jak mam chwilę to wolę zobaczyć przeciętne drużyny włoskie niż Atletico czy seville
2
@PeleGOAT Jest dobra z tym, że to teraz tam wszyscy grają do przodu. Intensywność Serie A w porównaniu do Premier Leauge to jest przepaść. Ale fajnie się ogląda jak jest multum sytuacji i gole.
0
@hayek Ale przecież drużyny hiszpańskie od zawsze były oparte na Hiszpanach, zmiany w szkoleniu, że teraz takich zawodników brakuje?