- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
5
Inflacja, drożyzna, drogie kredyty, coraz większe niezadowolenie społeczene - a na co to komu potrzebne jak można dalej rozdawać pieniądze polskich podatników obywatelom obcego kraju. Polskie sieroty, domy dziecka, biedota obejdzie się bez tych 8 mln złotych
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dworczyk-Rusza-fundusz-ktory-ma-pomoc-ukrainskim-sierotom-wojennym-i-kobietom-uwolnionym-z-niewoli-8391286.html
0
@against_modern_football Co to jest te 8mln. xD Problematyczne to są dopłaty do węgla, socjale itd.
0
@hayek Te 8 mln to kolejna składowa rozdawana z budżetu podobnie jak wymienione socjale i dopłaty do węgla
1
@hayek Dopłata do węgla uderzy po kieszeni tych co mają piece na węgiel toć to jest mistrzostwo.
1
@against_modern_football No tak, ale nie oszukujmy się, że jest to zawrotna kwota. Prezesi niektórych spółek państwowych tyle zarobili w ost. czasie :D
0
@hayek milion do miliona i będzie kokosza....
0
@against_modern_football Dopłata do węgla to żart. W piątek przyklepali ustawę ale również podnieśli cenę ekogroszku na pgg o jakieś 400 zł za tonę.
Przysługuje Ci 5 ton czyli wychodzi jakieś dwa tyś drożej. Na placu pewnie drożej będzie o 600 zł więc jeden pies. Teraz absurd tego całego gówna ludzie którzy mają ogrzewanie na gaz i pelet przychodzą do urzędów że oni chcieliby zmienić deklarację że jednak mają ogrzewanie na węgiel i składają wnioski o dopłatę. Ale dali 3 tysie rządzący dali to cicho być