La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

7

Jeżeli ten sezon to będzie klapa to kogoś z dwójki Gavi Pedri będziemy musieli sprzedać.
Laporta zagrał va bank.

konto usunięte

1

@Criss18Barca jak nie obu..xavi też wtedy wyjedzie na taczkach chyba z miasta xDD

0

@Criss18Barca Na ten moment to Gaviemu za rok kończy się kontrakt. Żeby ewentualnie sprzedać to trzeba najpierw przedłużyć

3

@Criss18Barca Tak, Laporta zagrał va bank sprzedając mniej niż 5% rocznego budżetu... normalnie klub będzie do zaorania jeśli coś się nie powiedzie.

konto usunięte

0

@Criss18Barca a cóż to za pesymizm? Po co zakładać negatywne wersje? Nie lepiej brać pod uwagę tylko pozytywne? Gdyby Laporta nie przeprowadził teraz tych transferów to także za rok mogłoby być bardzo ciężko (gdybyśmy powtórzyli wyczyn z zeszłego sezonu) i taki Pedri, Gavi czy Ansu mogliby zacząć się zastanawiać czy warto dalej kontynuować karierę w trupie. Serio wolałbyś wersję "jakoś to będzie"?

0

@Derean Tylko weź pod uwagę że z różnych źródeł w przyszłym roku dostaniemy mniej kasy oddając zyski

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?