La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

konto usunięte

2

W skrócie: Alemany musi zrobić totalnego "reverse sweapa" żeby to zrobić. Daje 10% szans.

1

@Emhyr W końcu prawda jak jest.

2

@Emhyr nie będzie Bernardo, temat za bardzo się wlecze, a de Jong stoi przy swoim. Byle jakieś wzmocnienie na boki obrony przyszło i tyle

0

@Emhyr Mimo wszystko jest to do zrobienia.

konto usunięte

0

@Emhyr Powodzenia.

konto usunięte

0

@barcelonaLM Z Bernardo się wlecze bo 24 sierpnia ma być spotkanie z włodarzami City przy okazji tego meczu charytatywnego dlatego nic nie idzie do przodu

konto usunięte

2

@Emhyr Przecież to nie jest możliwe. W żaden sposób.

konto usunięte

2

@masq No dlatego daje 10% bo niemożliwe też było ściągnięcie Lewego Raphinhi i Kounde

0

@Emhyr Chrzanić Bernardo bo nasze boki obrony są bardzo słabo obsadzone

konto usunięte

0

@Emhyr Kounde dalej nie gra przypominam ^^

konto usunięte

0

@masq No nie gra i co w związku z tym? Do rejestracji potrzeba odejście Depaya i 8mln brutto jeszcze czyli Auba lub jedna obniżka pensji

konto usunięte

0

@Emhyr no to dla mnie transfer nie jest sfinalizowany. Dopóki nie ma go na boisku to tak jakby nie był naszym zawodnikiem.

1

@Emhyr Nie ma szans, głównie przez opór De Jonga, który pewnie się nie ugnie i nie zaakceptuje małej pensji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?