La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

3


Śmiech. Dziś dali więcej za juniora bez doświadczenia w seniorskiej piłce z Primavery Interu

8

@KrwawiaceoczyVEB 25 milionów albo niech się gonią.

9

@KrwawiaceoczyVEB Romano to wie tyle co zje, czekam na Gerarda Romero co powie :)

1

@KrwawiaceoczyVEB ale rozumiesz ze Auba będzie zarabiał 4 razy tyle jak nie więcej od Juniora?

0

@tbas Ale zrozum że młody idzie do rezerw, a Auba będzie mieć raczej podstawę w pierwszym zespole.

0

@KrwawiaceoczyVEB ale chodzi tu o kasę. Jeśli Chelsea ma 30 baniek to dzieli to na pensje, piłkarz, agent. Auba nie chciał odchodzić, więc dali mu większą kasę ale kosztem kasy dla nas. Wiedza że mamy presję i musimy zjechać z pensja. Niestety to oni mają narzędzia negocjacji nie my

0

@KrwawiaceoczyVEB Za 15 to autograf od Obamy i koszulkę Lewego xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?