La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 962 Culés

11



To niezły prowadzący xD

15

@DonMatteo901 jeden z najbardziej żenujących prowadzących.

4

@DonMatteo901 ostatnio widziałem afroamerykanina który jadł Kinder Bueno. To ja się pytam, w afryce ludzie głodują a on zamiast wysłać im pieniądze to sobie Kinder Bueno kupuje?! Skandal.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

4

@DonMatteo901 Świetny redaktor szczególnie z tym podsumowaniem które powielane jest przez wszystkich funkcjonariuszu ukropolu że walczą też o naszą wolność i żeby rosjan tu nie było ;) Ludzie nierozumiejący co się dookoła dzieje łykają to i później ślą pieniądze na ukraine, a jest dokładnie tj. ten gość mówił wystarczy się przejść po każdym większym polskim mieście albo przelecieć samolotem z PL w jakieś turystyczne miejsce i zobaczy się ile % ludzi na pokładzie to ukraińcy.

0

@DonMatteo901 Przecież gdyby Rosja zaatakowała Polskę sam był siedział w Hiszpanii i normalnie żył, chodził do resturacji itp. Nie każdy ma ochotę ginąć za kawałek ziemi. Tym co zostali i walczą należy się chwała i szacunek. Tym którzy uciekli przed wojną należy się zrozumienie.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 strasznie płytka narracja tego prawicowego populisty (kto to w ogóle?), według którego Ukraińcy w Polsce powinni pić wodę z koryta i żyć w lesie ze zwierzętami bo u nich jest wojna.

Mam bardzo niedaleko domu „ośrodek” dla uchodźców i przechodząc obok naprawdę nie leje się tam Aperol (jakieś 300 łóżek, każde obok siebie, zero prywatności). Proponuję zerknąć w takie miejsca zamiast z cieplutkiego domku podawać dalej twitty :)

0

@DonMatteo901 Bardzo dobrze powiedział, chłop z głową na karku w tej sprawi.

5

@DonMatteo901 podczas pandemii tak samo emocjonalnie gadał o COVIDzie, żeby siedzieć w domu i nie narzekać. PiSowski pionek w Polsacie

2

@Vintee Tym bardziej ci Ukraińcy którzy się afiszują z wystawnym życiem powinni zrozumieć, że szkodzą sprawie i niweczą działania ukraińskiej propagandy. A wystarczy po prostu mniej ostentacji.

konto usunięte

0

@RosjaninBut tak bardzo z głową na karku że rzuca tezy w stylu „każdy Polak to złodziej bo kiedyś mój kolega miał rower i ukradli”. Ale niestety format internetowy prowadzi do takiego poziomu debaty publicznej.

0

@Vintee A to nie lepiej wypośrodkować wszystko? Bo u nas jak zawsze że skrajności w skrajność.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?