La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

1

Podczas oceny który piłkarz jest lepszy powinno się oceniać długość bycia na topie (jak np Ronaldo) czy bardziej prime nawet jak był stosunkowo krótki? (Jak np Ronaldinho)

0

@Herato i to jest bardzo dobre pytanie :D myślę, że warto się wspomóc nagordami i sukcesami, zarówno indywidualnymi, ale i drużynowymi... Co do wyżej wymienionego przypadku to jednak cr7 o wiele dłużej na topie dlatego wyżej bym go ustawił na koniec ... Natomiast jakbym miał wybrać pilkarza do swojego zespołu na jakiś turniej to wybrałbym Ronaldinho w prime:)

0

@Herato zależy jak długo trwał prime i gra na poziomie, np jak masz Adriano to on na poziomie grał bardzo krótko bo może dwa sezony(?), więc porównując go nawet do Cristiano no to jednak sugeruje się długością utrzymania na topie ale jak widzę że niektórzy sugerują się tylko tym że ktoś gra dłużej na wysokim poziomie o 2-3 lata (Iniesta-Modric) no to bardziej patrzę na to jak dobrze ktoś grał w swoim najlepszym momencie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?