- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
5
Właśnie obejrzałam w kinie nowego Dragon Balla. Nie wiem czy to magia kina czy co, ale mega mi się podobało, chociaż na początku ciężko było zaakceptować tę komputerową kreskę. No i Vegeta. :D szkoda, że tak mało to było ale warto było zostać do sceny po napisach. Polecam fanom DB, którzy oglądali wszystkie serie, łącznie z DB Super. Żadnego dziecka nie uświadczyłam na sali, a była w 3/4 pełna. XD
0
@clyde Ide właśnie na 15:10 i zabieram swoją narzeczoną, która nigdy db nie oglądała, odnajdzie się?
0
@kuz jak ktoś nie oglądał wcześniejszych momentów w historii to jest kompletnie bez sensu. Może się jej spodobać ale no nie zrozumie się całej historii, genezy postaci itp.
0
@kuz wiesz co, ciężko będzie. Całą historię zrozumie raczej bo jest ,,przypominajka" ale kto jest kim, dlaczego itd to wątpię. :D ogólnie pojawiają się praktycznie wszystkie stare postacie. Nawet temat magicznych fasolek czy Dende jest poruszany. :)
0
@clyde mimo że już widziałem ten film to raczej też będę jechał tak o dla zabawy natomiast ja to nie mogę się już doczekać momentu kiedy wreszcie wejdzie historia w wątek z Ububem
0
@VegetaPolska To wiem, chodzi bardziej czy fabuła jest w miarę fajna dla kogos kto nie oglądał, bo niektóre filmy DB takie były.
0
@VegetaPolska o tak, tym bardziej że zapowiada się na naprawdę potężnego. Chciałabym by wrócił też temat tych najsilniejszych wszechświatów, które nie brały udziału w turnieju. Sam Jiren jakoś mnie nie przekonał.
0
@kuz fabułę zrozumie bez problemu. :) Tylko wyjaśnij jej kim był Cell i androidy, chociaż jest to pokazane ale dość chaotycznie.
0
@clyde po co ma mówić kim był Cell itp. Najlepiej by było jakby jej wszystkie serie od początku puścił.
0
@VegetaPolska ja nie widziałam i w sumie dobrze, bo w kinie wszystko podoba się bardziej. Tylko no ta kreska... Ale z drugiej strony jak mają rysować tak jak na początku DBS to lepiej że będzie tak
0
@kuz film jak film, były lepsze ale byly też i gorsze jak np Bio Broly, Garlic senior czy też Doctor Wheelo
1
@VegetaPolska no ale skoro już idzie zaraz do kina to żeby chociaż to zrozumiała. A serie można puścić, jak najbardziej. Właśnie nabrałam ochoty i lecę od początku Dragon Balla. :D
0
@clyde oczywiście z francuskim dubb :D żeby wczuć się w klimat
0
@VegetaPolska oczywiście :D chociaż moja ulubiona seria to oczywiście DBZ bo pojawia się Księże.
0
@clyde ja ci powiem tak. Ja mam tak że jak oglądam pierwsza serie to tęsknie za zetka bo ona to jest miażdżąca wszystko inne. A jak już dochodzę do zetki to tęsknię za pierwsza seria bo ona była bardziej zabawna, sielankowa itp. Ale ogólnie no to dla mnie cały Dragon Ball to miłość. Nie ważne czy zetka czy pierwsza seria czy nawet GT które oglądałem najmniej bo jest najsmutniejsze.
0
@VegetaPolska oj tak, zakończenie GT niszczy mi serduszko. Chociaż w Zetce też jest dużo smutnych momentów. Poświęcenie Vegety w walce z Majin Buu to najgorszy moment ever.