- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1896 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1896 Culés
7
0
@Emhyr Czyli jednak Ferran. Tak myślałem, że padnie na jednego z dwójki Ansu/Ferran i reszta taka jak jest.
0
@Emhyr Znowu Araujo na PO? ...
1
@Emhyr ojoj, Ferran dzis jebnie gola, robcie screeny
1
@MesQueUnClub96 Imo nie i będzie 3-4-3
0
@MesQueUnClub96 a kto tam ma grac?
0
@Rewolucja123 Bez kitu Ferran nawet nie zauważyłem. Dziwna decyzja zwłaszcza że nie grał jeszcze nic
0
@Emhyr Raphinha ostatnio same złe decyzje podejmował, a na Fatiego to trzeba dmuchać, więc może to i dobrze, że zagra Ferran.
0
@Emhyr Nie dziwna, tylko właściwa. Raphinha i Dembele na lewym skrzydle nie dadzą za wiele, a Ferran się odnajdzie i dojdzie do sytuacji w porównaniu do tej dwójki, która lepiej się czuje po prawej stronie, a zmienianie im tego, to zwyczajnie strzał w stopę, bo będzie im ciężko kontrolować piłkę słabszą nogą (mimo, że Ousmane obu, to jednak dużo lepiej prowadzi lewą nogą). Do tego dodajmy dwa różne profile skrzydłowych, co daje punkt zaskoczenia taktyczny i obecność Balde. A ustawienie, to raczej 3-1-3-3
Araujo, Chris, Garcia
Frenkie
Gavi, Pedri, Balde
Ous, Lewy, Ferran
0
@Rewolucja123 Dla mnie dziwna dlatego że nie jest w rytmie meczowym i wolałbym żeby wchodził z ławki ale cóż ja trenerem nie jestem.
0
@Emhyr Ale jest w rytmie treningowym. Rytm meczowy, to każdy łapie, bo towarzyskie bez presji, to nie jest łapanie rytmu meczowego, tylko sprawdzanie tego co się wykonało na treningach taktycznych, a także pamiętajmy o sprawdzeniu wytrzymałości piłkarzy i ogólnego przygotowania fizycznego. W sezonie będzie trzeba utrzymać tę formę i tam ujrzymy, jak Xavi sobie radzi z tym wszystkim.