La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

5

Wczoraj do 64 minuty meczu rozumiałem jak czuje się górnik na ciężkiej zmianie w kopalni. Taki byłem zmęczony oglądaniem bezradności Barcelończyków i ich jałowego podawania do najbliższego kolegi. Zero finezji, tylko trzymaj ten kilof i wydobywaj urobek.

Z kolei po 64 minucie rozumiałem jak czyje się pianista, który zostaje laureatem konkursu Chopinowskiego. Lekkość ruchów, zwiewność, finezja, oryginalna interpretacja nut, doskonale nastrojony fortepian.

To wszystko w obrębie jednego meczu. Dr Jekyll i Mr Hyde

konto usunięte

8

@Comentateiro To niezły górnik na ciężkiej zmianie w kopalni xD

konto usunięte

1

@Comentateiro Przeczytaj słowa trenera rywali. Od 60 minuty opadlisky z sił. To warto wziąć pod uwagę w ocenie Barcelony. Pokazuje to że podnieśliśmy im bardzo wysoko poprzeczkę. To jest liga hiszpańska gdzie zawodnicy potrafią grać w piłkę i dopóki jest zdrowie to ciężko wygrać z nimi. Gra Barcelony spowodowała że im tego zdrowia poprostu zabrakło.

0

@Janiama Też o tym myślałem, i od razu przyszła mi do głowy taka myśl: to jeśli rywal z topu będzie miał siły na 90 minut, to znaczy, że nie damy rady kreować sytuacji? Przecież nie da się wyjaśnić bieganiem rywali aż takiej jałowości poczynań ofensywnych.

konto usunięte

1

@Comentateiro nie ma zespołow na świecie które grają 90 minut na pełnej intensywności. Problem rywala był taki że jakość piłkarską zmienników była zdecydowanie mniejszą niż to było w przypadku zawodników Barcy. Zwróc też uwagę jak Barcelona rozpoczęła mecz i gdyby nie błąd de Jonga moglibyśmy całkiem inaczej rozegrać pierwszą połowę. Bramka pieresza Lewego pokazała że potrafimy szybko przejść z obrony w szybki atak. Niestety w pierwszej połowie przegraliśmy rywalizację w środkowej linii. W przerwie zrobił trener korekty ustawienia potem zmiany i wynik jest jaki jest. Mecz trwa 90 minut i należy go ocenić bardzo pozytywnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?