La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

0

Pytałem ostatnio ale prawie nikt nie odpisał.

Czy Fati to taka skala talentu jak u Mbappe czy Haalanda?

@Janiama @ViscaBarca123

3

@matirix20 Potencjał ma, oby kontuzję go omijały. No i ma taką łatwość w strzelaniu bramek, że szok. ;d

3

@matirix20 zupełnie inny od pozostałej dwójki, jeśli ominą go kontuzje to może w przyszłości być mocnym kandydatem do ZP - potrafi zrobić różnicę. Na dzień dzisiejszy do Mbappe mu daleko.

2

@Jasialdinho Tak oczywiście do Mbappe mu daleko ale chodzi mi o sam potencjał.

0

@matirix20 No z Fatiego jeszcze nie wiadomo czy urośnie i do jakiej skali dobije. Pozostała dwójka to praktycznie pewniak dużej kariery.

konto usunięte

0

@matirix20 kurcze trudno na to odpowiedzieć. Moim zdaniem nie ale ta dwójka jest już starsza i ich rozwój jest fantastyczny. Czy Ansu jest wstanie tyle bramek strzelać? wątpię w to.

2

@matirix20
wg mnie skala talentu ogromna i większa niż pozostałej 2

ma to coś, to magiczne dotknięcie piłki a la Messi i podobną łatwość w zdobywaniu goli nieoczywistych - strzały z 12-18 metra, co prawda nie ma tak bajecznego dryblingu ale czytanie gry, umiejętność przewidywania gry, ruchów przeciwnika, odnajdywania się na małej przestrzeni sprawia że wg mnie najbliżej mu w tych cechach do Messi

Haaland i Mbappe bazują na zupełnie innych cechach

jeśli tylko kontuzje go ominą a mam nadzieje ze ten rok będzie przełomowy to już w tym roku zrobi wielkie rzeczy

0

@Janiama Ale mi nie chodzi o styl gry i czy będzie takim snajperem jak oni.

2

@matirix20 Tak ale Fati jest jakiś inny, on nie ma nie wiadomo jakiej kiwki ani szybkości ani fizyczności w zasadzie tak na pierwsze oko to niczym nie imponuje. Tylko że potem wpuszczasz go na boisko i robi 2 asysty i gola dosłownie z niczego :p

I to jest to właśnie ma jakiś dar od boga chyba bo nawet nie wiem jak to opisać co on robi na boisku :p

1

@don'T.R.I.P.e też mam takie wrażenie. Ani nie bardzo szybki drybling dobry ale co najwyżej ale jak wszystkie jego cechy się połączy to wychodza z tego cuda. Jak debiutował to nawet chyba dwa gole strzelił z głowy.

0

@Janiama



6 minuta 10 sekunda :)

konto usunięte

0

@matirix20 ale też bym zwrócił uwagę na to co powiedział trener RSO o czym zresztą też pisałem. Oni zdechli od 60 minuty i Barcelona zmianami i jakością ich zniszczyła. Zauważyłem że na ten moment Ansu lepiej wygląda wchodząc z ławki niż gdy gra od pierwszej minuty. Umiejetnosci piłkarskie ma na bardzo wysokim poziomie. Czy będzie wielkim piłkarzem to nie odpowiem bo na to wiele czynników wpływa. Na pewno ma papiery by być Super graczem. Mnie jednak bardziej użekł Pedri.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?