- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
1
Oby ten cały rynek transferowy w Anglii runął z hukiem.
3
@MesQueUnClub96 Boli dupka co
1
@Rust_Cohle o co ma mnie boleć? Niech się sami wykończą bo dążą do samodestrukcji.
1
@MesQueUnClub96 Powiedział Tymek lat13.
Liga angielska to co raz bardziej odjeżdża innym, a nie dąży do samodestrukcji.
Wiec może skup się lepiej na tej swojej farmerskiej Bundeslidze zamiast pisać populistyczne gówna co 5minut
1
@Rust_Cohle nie martw się, i tak kiedyś cały rynek upadnie na twarz.
No chyba że pasują ci transfery noname'ów za 60 mln
3
@MesQueUnClub96 Jeśli tam za awans do PL masz więcej niż za wygranie LM,to chyba jest trochę pieniążków tam
1
@Luciano99 co ty.
Tymek ma pewniejsze informacje z Bravo sportu
0
@Luciano99 no jest, no i co z tego? Dalsze napędzanie tego szaleństwa doprowadzi kiedyś do tego że balon kiedyś pęknie.
@Rust_Cohle a ciebie co tak to zabolało? XD
1
@MesQueUnClub96 No to z tego,że mogą sobie tak wydawać na takich noł nejmów tyle siana,zresztą od dawna wiadomo,że angol z PL ma boosta do ceny.Gdyby to był Osman Kalele z Ligue 1,to Chelsea był płaciła z 15/20 mln nie 60
3
@MesQueUnClub96 Jakiej samodestrukcji, to raczej w Hiszpanii gdzie jest zakaz na zakazie, w Anglii piłka funkcjonuje rewelacyjnie.
4
@MesQueUnClub96 Ale sugerujesz się swoją opinią czy jakimiś rzetelnymi badaniami na ten temat? Ja powiem tak na ten moment wydaję mi się, że takie coś się nie wydarzy. Stacje przebijają się w ofertach o możliwość transmitowania PL, co kontrakt oferty są znacznie wyższe. Bilety są astronomiczne, za lepsze mecze kluby zarabiają miliony funtów, sklepy, muzea itd. też swoje zarabiają. Kluby podpisują coraz lepsze umowy i niekoniecznie dotyczące tylko sponsora na koszulce. Wydają takie pieniążki bo ich stać, a nie tak jak my za Barto czy nawet teraz. Znacznie bliżej my jako klub jesteśmy unicestwienia siebie, bo jeśli nie będzie sukcesu sportowego to życzę powodzenia. (oczywiście w sensie, że na lata popadniemy w straszne kłopoty finansowe, których już dzwignami itd. nie załatasz.)
1
@hayek pie***li głupoty i tyle.
Nic nowego
0
@MesQueUnClub96 Tyle dobrego, że póki nie chcemy kupować Anglików to nie musimy się aż tak przejmować.
0
@hayek w końcu dojdą do granicy w której to wszystko będzie nierentowne. Nie wiem kiedy, ale tak się stanie
2
@hayek no widzisz jak Ci pięknie odpowiedział podpierając swoje tezy licznymi argumentami.
Dlatego mi to się nawet nie chce mu nic tłumaczyć xD
0
@Rust_Cohle A was boli że powiedziałem coś negatywnego o Anglikach.
Dlaczego to nie wiem, choć się domyślam.
0
@MesQueUnClub96 Dlatego że piszesz bzdury małolat i tyle.
Nie będę Ci tłumaczył nawet dlaczego tak się nie stanie bo strata czasu to jest dla mnie.
Walisz po 20postow na godzinę z czego połowa to populizmy rodem z Bravo sport czy innego pudelka.
Jak można brać Cię poważnie? Hayek Ci dał swoje argumenty podparte faktami, a ty co? No właśnie jajco i dalej swoje
0
@Rust_Cohle A ja tylko wyrażam swoją opinię.
Chyba jeszcze można to robić i iść w stronę przeciwną z ogólnym myśleniem.
0
@MesQueUnClub96 No z myśleniem można. Wiec zacznij wreszcie myśleć
0
@Rust_Cohle ale tak już nie musisz pisać. Dobrze wiesz że to są tylko moje predykcje