La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1078 Culés

konto usunięte

1

Nie ma żadnych "issues" zamiast wydawać 70 mln na jakiegoś angielskiego placka co strzelił 4 bramki w karierze dołóżcie 8 mln na Aube co wam strzeli 10 bramek.

0

@Emhyr Który to taki napastnik, że Czelsioki chcą wydać 70mln$?

1

@Coutinho007 nie pomocnik a skrzydłowy, dzieciak z Evertonu, Anthony Gordon xD

1

@Coutinho007 chyba o Gordona chodzi

3

@czółkovsky Nie znam nawet go, ale skoro ten ogór, który ma 4 bramki w seniorskiej piłce i 3 asysty jest warty 70 mln to Ansu jest warty 300 mln.

0

@FCBMati10 Właśnie się dopiero teraz dowiedziałem o jego mości Gordonie. Jak oni wywalą na takiego typa 70 mln to ja skisne hahaha

1

@Coutinho007 są przeciwko superlidze a zaraz z Premier League będzie superliga

1

@FCBMati10 Jak za No Nejmów się płaci 70 mln tylko dlatego bo są Angolami to ja nie mam pytań.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?