La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

2

Mercedes to lubi sam sobie w mordę strzelić.
Rok temu się oburzyli na tylne skrzydło Red Bulla, że się ugina i przez to są szybcy.
Oczywiście skrzydło było legalne, przechodziło testy ale FIA na usługach Merola musiała w środku sezonu się doczepić i kazać przeprojektowywać ten dość drogi element (tak w ramach walki o obniżenie kosztów co jest ponoć ich głównym celem).
Okazało się, że nowe, nieelastyczne skrzydło Red Bulla jest jeszcze szybsze.
Oczywiście FIA zamilkła na wieki w sprawie przedniego skrzydła Mercedesa o które upominał się Red Bull, nigdy tego nie sprawdzili.

Teraz znowu Mercedes nie może uczciwie walczyć bo jego samochód jest gówniany, to znaleźli rozwiązanie i próbowali spowolnić konkurentów - a jakże - znowu w środku sezonu zmieniając przepisy techniczne i znowu generując miliony kosztów u prawie każdego zespołu, gdzie do śmietnika mogą trafić projekty na przyszły sezon i to wszystko tylko dlatego, że tylko oni nie mogą ogarnąć jednego problemu i przez to są powolni, więc chcieli spowolnić innych. Okazało się, że ponoć jest jakieś ugięcie podłogi w RBR i Ferrari, no trzeba je zlikwidować, sam Russell mówił, że to nie przez bezpieczeństwo tylko przez ich tempo.
I co się znowu okazało? Red Bull przyjechał na wyścig z nowymi przepisami i był o prawie 2 sekundy szybszy od Mercedesa.
A przy okazji, w Mercedesie znowu nieprzepisowo ugina się przednie skrzydło, mówił o tym szef Red Bulla, operatorzy pokazują to w każde weekend wyścigowy ale FIA drugi rok z rzędu nawet nie ma zamiaru na to patrzeć ;)

Przyszłość tego zespołu widzę tak, że pojeżdżą do 2026 roku i znowu się wycofają jak wejdzie rodzina VAG z Porsche i Audi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?