- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
6
Leszek Żebrowski:
23 sierpnia 1939 r., lotnisko w Moskwie. Od prawej: zastępca komisarza spraw zagranicznych Związku Sowieckiego tawariszcz Władimir P. Potiomkin wita nazistowskim pozdrowieniem ministra spraw zagranicznych III Rzeszy Niemieckiej, Parteigenosse Joachima von Ribbentropa. Sojusz nazizmu z komunizmem stał się faktem także w wymiarze symbolicznym. Tak zaczynali wspólną wojnę przeciwko ludzkości, która objawiła się największym ludobójstwem w dziejach świata.
Jeśli nie rozumiemy zależności między nazistowskimi Niemcami (III Rzeszą) a komunistyczną Rosją (Związkiem Sowieckim), to nic nie rozumiemy z dzisiejszego świata. Dwie zbrodnicze ideologie (walka ras i walka klas) połączyły wówczas swe siły. Są w Polsce politycy, historycy, publicyści, którzy nas namawiali i nadal namawiają, żeby iść z tymi pierwszymi, lub drugimi. Jedni i drudzy już pokazali, gdzie jest nasze miejsce. W piecach obozów koncentracyjnych, lub w dołach śmierci. W publicznych egzekucjach i wiecznej zmarzlinie.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/302298405_629331468553649_8009739236255471113_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=71lctzvIlLUAX-qiKeB&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AT9q0f9-4Yx4yzQaSQ27_nOhuISJqfU4KfocAm58MHnA6g&oe=63125FFC
1
@Majkel34 łączy ich socjalizm
1
@lucas/catalan i walka. Różnica polega tylko na tym, kogo mordujemy.
Komunizm - za stan majątku
Nazizm - za inny wygląd, inne pochodzenie.