- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2192 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2192 Culés
0
Alba nie odejdzie. To jest tylko możliwość, ale Alba się nie zgodzi. Natomiast martwi mnie, że oferta za Aube jest coraz niższa. Widać Chelsea wie, iż pali nam się pod stopami. Oby udało się Go sprzedać.
0
@tko czy ja wiem. Oni potrzebują napastnika, nawet lepiej że on zostanie.
0
@Malibu już to kilka razy pisałem. Auba ma 33 lata i teraz za Niego coś jeszcze dostaniemy. Za rok, czy 2 lata nic nie dostaniemy bo będzie miał 34-35 lat. A jak na zmiennika, który będzie mało grał to trochę Go szkoda trzymać. Lubię Aubę jest mega pozytywnym człowiekiem, ale niestety wiek robi swoje i teraz można jeszcze na Nim zarobić, później będzie to mało prawdopodobne.
1
@tko Tylko co nam sie pali, skoro temat SIlvy zamkniety?
"Bernardo Silva: Nie otrzymałem żadnych ofert. Zostaję w Manchesterze. Jestem szczęśliwy i decyzja już zapadła."
0
@Dojt ale to nie znaczy ze temat nie wroci w styczniu czy za rok. Jak temat wroci to co wtedy ? Lepiej teraz posprzedawac i zrobic miejsce, bo obstawiam ze temat Silvy niedlugo wroci
0
@Tomek54321 CIty nie pozbedzie sie SIlvy w polowie rozgrywek. Zreszta, nie wiem jak wtedy z LM, czy nadal obowiazuja przepisy, ze nie moglby u nas wystepowac w Champions League?
A za rok, to nowe okienko i wtedy mozna na spokojnie wszystkie operacje przeprowadzic.
0
@Dojt tych przepisow juz chyba nie ma z 2 lata...
0
@Tomek54321 Ok dzieki :D
0
@Dojt ano pali się, bo w tym roku za 33 letniego Aubę możemy dostać jakąś sensowną kasę. A za rok czy dwa jak Auba będzie miał 34-35 lat to nikt za niego nie zapłaci pieniędzy, bo to nie Lewy, czy Ronaldo, czy Messi. Zatem mieć na następny sezon Aubę jako zmiennika trochę szkoda, bo zmiennikiem może być Depay, którego żaden klub nie chce. Na Aubie można teraz coś zarobić.
0
@tko mi chodzi że to im zależy więc to my stawiamy warunki...
1
@Malibu ok sorki nie złapałem hehe