La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

10

To jak horrendalne sumy zarabiaja w tym klubie 33 letni Alba, 34 letni Busquets i 35 letni Pique jest wręcz niewiarygodne. Są legendami tego klubu, z pewnością tego nikt im nie zabierze, ale pewnie nie tylko ja czekam aż odejdą z tego klubu i lista plac się unormuje. Jeszcze zostanie De jong.

0

@BARCA1899Messi I słusznie natomiast ktoś te umowy chłopakom zaproponował. I tu jest największy błąd.

1

@BARCA1899Messi Pewnie są najlepiej opłacanymi zawodnikami na swoich pozycjach, gdzie żaden z nich nie jest aktualnie w top10. No może poza Busim chociaż prawda jest taka, że na ten moment nie widzę klubu, który chciałby ŚPD o takiej charakterystyce.

0

@hayek tyłko, że oni to wynegocjowali w formie. Nie można im tego teraz odbierać.

0

@hayek Alba 2 xeszłym srzonie grał nawet dobrxe niech się do roboty bierxe jeśli myśli o orzejściu do innego klubu za rok to musi cięzko pracować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?