La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

konto usunięte

0

W oczy kole kwota jaką daliśmy za Raphinhę. Facet ma potencjał, ale jeszcze nie osiągnął tego poziomu, żeby był w top10 transferów okienka. Szkoda, że Leeds się utrzymało, bo mogliśmy go mieć za adekwatna kwotę.
Szkoda, że ostatecznie nie udało się pozbyć pjanicza.
Boki obrony są środki zapobiegawczym. Mam nadzieję, że za rok ściągniemy na tę pozycje klasowych zawodników.
Trzeba pożegnać się z depajem je jego miejsce sprowadzić talent, który będzie się ogrywał przy RL9 aby następnie go zastąpił.

Bardzo byłem ciekaw jak wyglądałby Bernardo u Xaviego. W pomocy mamy wypas, ale mimo to uważam, że byłaby to wartość dodana.

Najgorsza jest pozycja Busiego. Nie widzę na rynku drugiego takiego zawodnika. Może trzeba zmienić system gry.

0

@Roonie10 Za busiego idealny byłby Rodri ale on jest raczej nie do wyjęcia z City

konto usunięte

0

@Malibu wiadomka, że nie do wyjęcia w MC managerem jest JG, więc nie wierzę, żeby wypuścił zawodnika,.który "robi robotę"
Przykłady Ferrana i Erick pokazują, że to nie jest dobry wujek, który daje Barcy prezenty. Choć Erick jeszcze jakoś się broni w tym sezonie, zobaczymy co będzie dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?