- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1267 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1267 Culés
6
„Od samego początku myślałem tylko o Barcelonie” – i dlatego jestem wychowankiem Realu, a później krążyłem po Anglii i Włoszech.
Czy oni im zapisują w kontraktach obowiązek takiego pitolenia, czy to jednak samo z siebie wychodzi? :)
1
@Herbert a co ma powiedzieć? Jest w pracy i nie bedzie źle mówić o pracodawcy. Jest to dość logiczne.
0
@Herbert a może mu chodziło o tegoroczne okienko transferowe?
8
@Herbert mnie bardziej zdziwiło to, że jego stary grał w Barcelonie - choć nie interesowałem się tym zbytnio.
patrzysz na statystki i okazuje się, ze Marcos Alonso Pena (Sr) ponad 100 meczy zagrał i dla Atletico i dla Barcelony... a w Realu nie był wcale ;]
a ta wypowiedź to raczej tyczy się tego okna transferowego, niżeli jego kariery.
0
@gukwa Akurat tego może nie mówić przecież wcale. ;)
11
@Herbert Powiedział prawdę. Chciał przejeść do tylko Barcy. Czekał do ostatniej chwili. Dostał kontrakt tylko na rok. Sporo się poświęcił aby tu być. Musisz zrozumieć że nie wszyscy są w życiu fanatykami i nie każdy traktuję relację Barca-Real jak wojnę na Ukrainie. To tylko piłka nożna:)
1
@theOneAndOnlyKing A jego dziadek grał w Realu. On poszedł o krok dalej i dla obu tych klubów :D
0
@gukwa no to ciekawe rzeczy mówisz bo ludzie którzy żyją w barcelonie i są przeciwko realowi traktują to bardzo serio nie dlatego że im sie tak podoba tylko historia mówi swoje w tym wypadku i antypatie do realu są uzasadnione to jest niemal polityczna deklaracja ....my w polsce to sobie możemy powiedziec że to " tylko piłka nożna" ale oni tam patrza inaczej
0
@Bisz znam kilku ludzi w Madrycie i według ich relacji Oni tam traktują Barcelonę z pozytywnym dystansem - bardziej jak szczekający maltańczyk, by każdy zwrócił na niego uwagę.
ale na pewno nie ma tam wrogości czy żądzy krwi...
0
@izzy_10 co ciekawe każdy z nich (dziadek, stary i młody) nazywają się Marcos Alonso :D
0
@Bisz mieszkałem kilka lat w Hiszpanii i faktycznie oni bardzo mocno interesują się piłką ale ludzi którzy segregują ludzi dlatego że ktoś jest wychowankiem danego klubu można policzyć na palcu jednej ręki. O wiele częściej się spotykałem się z opiniami kibiców realu, że ten Messi to kawał dobrego piłkarza. To raczej tutaj na fcbarca.com można o wiele częściej doszukać się dyskryminacji odnośnie pochodzenia niż w hiszpańskiej prasie.