La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1666 Culés

27

Fati i Pedri to rzeczywiście byli tak gnębieni przez Messiego że nie mogli grać normalnie i byli smutni co chwilę. Wcale nie byli jednymi z najlepiej rozumiejących się piłkarzami z Leo w calym składzie. Jeszcze jak Leo karne oddawał Coutinho jak mu nie szło czy Neyowi no początku czy Griezmannowi. Ładnie Pique próbuje oczernić Messiego. Niech on już się zamknie najlepiej

0

@GeraltzKatalonii Dobrze ze po sezonie 4 kapitanów odejdzie.

3

@GeraltzKatalonii Po prostu terrorysta z Rosario chciał żeby Puć nauczył się grać w piłkę, ale Pique straciłby towarzysza do melanżu - ot, stąd spina xD

2

@GeraltzKatalonii Pique to już powinien powoli pakować walizę. Szacun za to co zrobił dla klubu i za to jakim był zawodnikiem, ale to jest człowiek bez kręgosłupa moralnego. Jest ostatnią osobą, która mogłaby kogoś pouczać na temat zachowania. Myślę, że to jego ostatni sezon

1

@GeraltzKatalonii a co znowu powiedział?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?