La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1896 Culés

3

Dał przywilej, a potem wraca do wolnego, to żart jakiś?

konto usunięte

3

@DonAndresFCB Ty serio pytasz?

0

@DonAndresFCB Ja tam się cieszę że nie dał drugiej żółtej zawodnikowi Betisu, bo faul był na granicy kartki.

0

@CryMeARiver Tak serio, bo już dawno akcja poszła dalej i dwa podania były do przodu.

konto usunięte

1

@DonAndresFCB
Jedną z zasad piłkarskich, która jest tak naprawdę nieformalną jest między innymi zasada przywileju korzyści. Arbiter w tym przypadku rezygnuje z odgwizdania przewinienia, jeśli drużyna pokrzywdzona znajduje się w sytuacji korzystnej, między innymi w natarciu. Przykładem może być akcja, kiedy nastąpił faul zasługujący na kartkę, jednak sędzia pokaże ją, dopiero w momencie kiedy akcja zostanie przerwana.

W momencie jeśli jednak zaraz po podjęciu decyzji sędziego o przyznaniu przywileju korzyści, akcja przeprowadzana przez drużynę pokrzywdzoną zostanie przerwana wtedy odgwizdywany jest faul, czy też różnego rodzaju inne przewinienie. Przykładów możemy podawać o wiele więcej, między innymi kiedy obrońca dotknie piłki ręką, zaraz później jednak padnie gol, to bramka także będzie uznaną i zaliczoną.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB no nie wiem. Było szybko. Może półtorej sekundy. Gdyby padł strzał to by nie cofał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?