- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1642 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1642 Culés
1
Mecz w środe obowiązkowo trzeb awygrać (i to najlepiej sporo bramek naładować) bo później już tylko będzie gorzej
8
@sokot z czym gorzej? Jprdl. Bayern nie jest jakiś super mocny, a Inter tym bardziej. Nawet jakby byli w zajebistej formie to nie można się ich cykać. Po to pozaciągali te dźwignie, porobili transfery, żeby być w topce i moc wygrywac z każdym
0
@DaPidejpi jaaasne najlepiej zlekceważyć bo porobiliśmy transfery i to już nas ma stawiaćw roli faworytów.. haloooo podobno jesteśmy w grupie śmierci. Dodać należy że to będzie 4 mecz tej ekipy - oni zgrająsię na dobre pod koniec sezonu
0
@sokot obawiać to się możemy City a nie Bayernu który ma szybkie skrzydła i tym aby mogą nas pokonać
0
@sokot Nikt tu nie lekceważy przeciwnika. Po prostu nie można mieć podejścia, że może na farcie się uda. Nie. Wygrywamy wszystko a Bayern z Interem jest do pyknięcia.
0
@Kgorecki2500 A gdzie ja pisze o farcie? Napisałem że później już będzie tylko gorzej co jest prawdą. Chyba ze się z tym nie zgadzacie to pls napiszcie dlaczego uważacie Inter i Bayern za łatwiejsze zespoły od Pilzna? Bardziej wy macie problem z pokorą niż ja obsrane gacie ;)
0
@sokot Nie uważam. Uważam, że wszystkie 3 są do pyknięcia. A jak niby gorzej. Elche ma być gorsze? Mallorca? Czy może Celta u siebie? Spokojnie możemy wygrać ze wszystkimi a nie może być ciężko
0
@Kgorecki2500 Pisze o LM - o grupie. i tak mecze z bayernem i Interem będą ciężkie. Jak na razie fajnie wyszło Z CIty ale tobył mecz towarzyski a Sevilla wczoraj zagrałą po prostu beznadziejnie więc to też nie wyznacznik, do tego pierwszy mecz w lidze pokazał że i z tyloma gwiazdami możemy zaliczyć wpadke.
0
@sokot No to też nic nie zmienia. Inter do pokonania, Bayern też, szczególnie u siebie, później Czechy to też powinny być 3pk. i jak nie z 1 to z 2 na pewno wyjdziemy.
0
@Kgorecki2500 też uważam że wyjdziemy z grupy ale nie ma co sobie przypisywać pnkt przed meczem a Bayern będzie ciężki do pokonania ... niestety.