La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

2

Dlaczego Rammstein jest tak zajebistym zespołem?

2

@bartekvisca Bo jest niemiecki :)))

2

@bartekvisca Muzykę robią świetną, ale ten język kaleczy mi uszy, więc tylko od czasu do czasu coś tam sobie ich puszczę. Siadł mi mocno ten kawałek Mein Herz Brennt

0

@bartekvisca Mają swój oryginalny styl :)

0

@bartekvisca nie wiem, ale kocham ich na maksa.

1

@bartekvisca bo mają unokatowy mix
1.Voc- śpiewa coś pomiedzy operą a rozrywką i wygłada jakby co wyszedł z pierdla no i ten język co się z muzą klei
2.Grają dyskotekę na petkusji na której gra się metal 2 kotły.Daje to ogromną moc.
3 nie grają solówek a skupili się na riffach wyjętych z innych zespołów.
4 grają do bólu równo jak walec
5.Jako dodatkowo robią swietne show gdzie jest pełna synchronizacja ze światłem i fire show itp.
Calościowo daje to kawał energii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?