La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

1

Dopiero oglądnałem skrót wczorajszego meczu i może mi ktoś wytłumaczyć co zrobił Alba przy straconej bramce?
To przecież jawny sabotaż, kiedyś najlepszy lewy obrońca a teraz Balde go zjada w obronie i też w akcjach ofensywnych.
Przykro się patrzy na jego zjazd.

0

@Roobo Błąd ogromny przy golu. Ale pewnie że Blade to zjada to żart. Widziałeś np podanie Alby do Fatiego na wolne pole? Balde jeszcze 4 lata kopać o mur musi żeby mu coś takiego wyszło i do głowy przyszło.

Alba zaliczył zjazd i to fakt.
Ale Balde na ten moment piłkarzem lepszym nie jest!

3

@PatrykBarca Na ten moment Balde jest lepszym piłkarzem a Xavi to potwierdza.

2

@Roobo Na tej moment to chłop nie pokazał nic poza bieganiem. Mało zaangażowany w atak pozycyjny. Często nie wie kiedy się podłączyć i ma problemy z wybraniem momentu.
Błędów poważnych w obronie brak. Ale w sumie to nie miał z kim ich popełnić....

1

@PatrykBarca Nie miał z kim błędów popełnić ale Alba już miał z kim te błędy popełnić xD
Jordi co wchodzi na boisko to popełnia błąd.

2

@Roobo Radzę oglądać cały mecz zamiast skrótu i nie zgrywać eksperta. Jordi zagrał wczoraj dobry mecz i ta stracona bramka była jego jedynym poważnym błędem. Po za tą sytuacją w defensywie nie przepuszczał skrzydłowych i też odbierał piłki, a w drugiej połowie posłał z co najmniej 3 otwierające podania, w tym jedno przy golu Lewego.
Alex Balde jest niezły, ale w defensywie czasami nie radzi sobie w pressingu w drugim sektorze boiska i przepuszcza skrzydłowych, natomiast w ofensywie poza wrzutkami i jednym rajdem z asystą przeciwko RSSS za wiele nie zaprezentował. Pisanie, że jest lepszy od Jordiego stawia Cię w kręgu osób, które nie mają jakiekolwiek pojęcia o sporcie, którym się interesują.

1

@Bzyczekk O to to właśnie.....

0

@Bzyczekk Tylko że ja nie oceniam tylko na podstawie wczorajszego meczu.Wczoraj nie dane było mi oglądnąć całego meczu ale poprzednie widziałem w całości i nic nie wnosił do gry poza błędami.
Jak Alba nie radzi sobie na tle słabiutkiej Sevilli czy Viktorii Pilzno to strach myśleć co będzie z mocniejszymi rywalami.
Mimo że boczni obrońcy w Barcelonie są ważni w ataku to muszą trzymać też jakiś poziom w defensywie a to co zrobił wczoraj Alba jest skandaliczne.
Nie twierdzę że Balde to jakiś niewiarygodny poziom bo to wciąż młody chłopak ale jest znacznie pewniejszy niż Jordi.
Xavi to widzi i jak na razie to Alba jest zmiennikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?