La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

2

Xavi na poważnie wziął te rotacje. Wczoraj zagrało, aż sześciu piłkarzy, których można póki co nazwać rezerwowymi (Alba, Christiansen, Roberto, De Jong, Kessie i Fati). Biorąc pod uwagę fakt, że pierwszy garnitur Xavi chce wystawić we wtorek z Bayernem można się spodziewać, że teraz ruga część podstawy będzie odpoczywać. Wydaje się, że Kounde, Pedri, Dembele i Lewandowski będą siedzieć na ławce w meczu z Cadiz. Wiem, że póki co piłkarze z Kadyksu radzą sobie fatalnie, ale grało się nam tam zawsze ciężko, do tego jest to mecz wyjazdowy. Jakby się udało to wygrać (a wygrać ten mecz trzeba, bo z takimi drużynami nie wolno nam gubić punktów) najmniejszym nakładem sił, ale zawsze byłem zwolennikiem szybkiego wykańczania rywala i później wczesnych zmian najważniejszych graczy.

0

@Eto'o9 R10 Nie znam tego Christiansena

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?