La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

1

W sumie to co ten Real gry w ataku? Bo na razie to wygląda, jakby Ancelotti nie zauważył, że Benzema nie gra i Vinicius lata skrzydłem żeby dograć do nikogo, bo nikt nawet nie podchodzi pod pole karne.

0

@Tasde A my co gramy bez Lewego? Dembele tez biega, dogrywa, tylko mimo wszystko to Vinicius ma lepsze wykonczenie i strzela więcej

0

@LukaszFan no wczoraj doszliśmy do paru dobrych sytuacji. Np. Frenkie na początku, sytuacja bramkowa, Raphinha i za boisko strzał, czy jego słupek.

0

@LukaszFan Ty chyba nie zrozumiałeś o co chodzi. Oni przez pierwsze pół godziny grali tak jakby na szpicy grał normalnie Benzema, Vinicus latał bokiem i schodził przy linii w pole karne czyli tak jak zawsze grają tylko normalnie wchodził tam Benzema pod bramkę i czekał na podanie a tu nikt nie wchodził i wszyscy zatrzymywali się przed polem karnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?