La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

0

Czemu kibice Realu maja AŻ taki kompleks Barcelony ? To się leczy jakoś ?

1

@mientusek1407 niestety to działa w dwie strony, różnica polega na tym, że ostatnie lata Realu są "tłustsze" jeśli chodzi o gablotę z trofeami, a naszą ekipę kojarzy się głównie z tymi kompromitacjami w LM

0

@okiemtypera_lucaxx95
Chłopie to obejrzyj sobie notatnik . Przecież tam widać ze bardzo ich boli to jak gramy . Może chcieliby żeby ich drużyna lepiej grała

2

@mientusek1407 kiedyś wchodziłem na notatnik, meczyki i inne po czy w trakcie meczu i co mi to dało? Nic, tylko się człowiek niepotrzebnie denerwował, nakręcał i jeszcze bardziej zagłębiał w komentarze nie wiadomo po co. Nie ma sensu szukać obiektywizmu na stronach drużyn, które wzajemnie ze sobą rywalizują :-)

3

@mientusek1407 Przecież Ty sam zachowałeś się tak samo kilka dni temu xDDD

0

@zmiter912576
to ciekawe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?