La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

9


Z chwilą gdy na Świecie, w tym i Polsce, gotówka zniknie z obiegu na rzecz płatności bezgotówkowych, Demokracja oficjalnie się skończy i rozpocznie się nowa era Demokracji Totalitarnej. Pod przykrywką wolności, rządy będą mogły blokować nam dostęp do pieniędzy z każdego powodu jaki sobie wymyśla. Będą wiedzieli o nas kompletnie wszystko, co płacimy, gdzie, u kogo, za co, na co, kiedy, gdzie i w jakich ilościach...

To wszystko nadchodzi i jest pewne, czy się to komuś podoba czy też nie.

Wolność już była. Nadchodzi doktryna totalnej inwigilacji.

1

@FC1899Barca Na szczęście powstała już technologia poza kontrolą i w razie potrzeby szybko ewoluuje aby te zamiary udaremnić.

0

@FC1899Barca I tak płace za wszystko kartą;v

0

@FC1899Barca Ehh, skończą się moje fuchy :(
A starsi powiedzą, że PiS robi wszystko dobrze

3

@takisobiektos No to popatrz co zrobili w Kanadzie i jak odcięli ludzi od ich wirtualnych pieniędzy tylko za to, że wspierali protest. A to nie jest jakieś państwo reżimowe, tylko rzekomo demokratyczne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?