La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

0

Siema . Macie kupli co są za Realem Madryt ? . Ja mam i to jeden, to jest mój bliski kumpel . Najlepsze jest to w Nim, że szanuje Nasz klub (ja również Real), nigdy nie obrażał i co najlepsze, ma nadzieję, że Barca wróci silniejsza niż kiedykolwiek, tylko po to, aby La Liga była bardziej widowiskowa . Gdy Barca dostawała lanie 8:2, od Bayernu, to wiecie co mi napisał ? "Głowa do góry bracie, nie zawsze się wygrywa, ale za to kibicem jest się zawsze" . I co chce przez to powiedzieć ? To, że nie rozumiem tego jak niektórzy odnoszą się do Realu - wiem, że to nasz wróg/rywal nr1, ale chyba szacunek im się należy . Bądźmy pokorni . Dziękuję .

0

@ArcziArtt Potwierdzam, byłem tym kumplem

0

@ArcziArtt Nie otaczam się takimi ludźmi.

0

@ArcziArtt ja mam woli takich .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?