La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1329 Culés

6

@Barca_Big_Moment

"Słowenia jest po prostu o te dwie klasy lepsza i tutaj nie ma mowy o jakiejś niespodziance. Ćwierćfinał jest sporym sukcesem Polaków, na więcej po prostu brakuje argumentów :)"

Widzę, że poza tenisem w kosza też dobre predykcje robisz :)

1

@mekston przyznam się ze przed meczem nie dawałem naszym wielkich szans poza tymi w sercu życzeniowymi ale sport jest piękny

0

@mekston #ekspert :)

1

@mekston Dzisiaj przegrali, ale Słoweńcy to Top Topów więc nie widzę tu nic złego.

1

@Xxxbarca4ever wiadomo, że Słoweńcy byli dużymi faworytami przed meczem - ale przed 4 kwartą wynik był na styku a to było jakoś wtedy pisane.

@fart

1

@fart No chyba jednak mają te argumenty skoro awansowali.

0

@mekston Mam na myśli, że Słoweńcy to zespół o dwie klasy lepszy i tu nie ma nad czym dyskutować. Dzisiaj zagraliśmy wybitnie. Prowadziliśmu +20 a mimo to Słoweńcy w IV kwra. Wyszli na prowadzenie. Tak grają światowej klasy ekipy. Bardzo cieszy zwycięstwo Naszych i oby tak dalej. ;)
@Bagsik88 Nie napisałem, że nie mają. Tylko Słoweńcy biją się regularnie o puchary, a dla Nas ćwierćfinał to sukces. Taka jest róznica. Powtórzę dzisiaj zagraliśmy wybitnie. ;)

0

@fart no tak, ale jednak jakieś argumenty mieliśmy skoro wynik był na styku po 3 kwartach, a to, że na papierze Słoweńcy byli sporymi faworytami to też jasne.

Plus po prostu nie wstrzelil sie z tym ;)

1

@fart Napisałeś, że nie widzisz nic złego to pokazałem co jest:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?