La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

0

Ciekawe czy uda się Lechowi przedłużyć Ishaaka czy raczej po sezonie wykorzysta okazję i ucieknie gdzieś do lepszej ligi, stawiam że to drugie bo pewno ktoś się zgłosi z lepszym kontraktem

1

@Mario96w Po tak koncertowo spieprzonym okienku transferowym to na miejscu Rutkowskiego sypałbym hajsem byleby Ishak przedłużył, bo odejście tak kluczowego gracza za darmo może kompletnie przelać szalę goryczy. Oby po cichaczu przedłużyli tak jak to zrobili ze Skórasiem.
PS
Inna sprawa, że lista zawodników z ostatnim rokiem kontraktu jest dość pokaźna, choćby Milic czy Satka są na już do przedłużenia.

0

@Catalanian1991 Ja już wczoraj liczyłem ile MLN zarobi Lech na Ishaku.
Nie wiedziałem, że mu kontrakt się kończy.
Podpisać na 2 lata z lepsza kasą teraz z umową słowną że go puszczą po sezonie.
Wilk syty Owca cała

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?