La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

9

Nie jest żadnym umniejszaniem i przesadą jeżeli się stwierdzi, że Pedri jeżeli nie dotknie go żadna katastrofa to będzie piłkarz który przyćmi legendę Iniesty.
To co on robi z piłką, jakie ma opanowanie, przegląd pola, wizję i wyczucie mając raptem 19 lat, to jest najczystsze złoto i jedynym powodem dla którego nie jest na okładkach na całym świecie jak jakieś Mbappe z psychiką 10-latka czy Haaland to to, że nie jest napastnikiem.

0

@Tasde spokojnie z tym. Iniesta to najlepszy pomocnik w historii piłki

0

@Tasde
XD tak na poważnie?
A Fati przypadkiem nie przyćmi legendy Messiego w przyszłym sezonie?
Wyluzuj trochę, Pedri ma zadatki i się mega prezentuje na poziomie grającego w 9 Elche (w innych meczach też dobrze gra) ale Ty chyba Iniesty na boisku nie widziałeś, że wrzucasz takie osądy na temat chłopaka na początku jego kariery.

1

@NoziX1 A no tak, bo Fati to nie zmarnował roku w szpitalu, to nie ma wpływu... A Pedri gra trzeci sezon w pierwszym składzie i cały czas staje się lepszy, w jego wieku Iniesta grzał jeszcze ławę i to w bardzo źle grającej Barcelonie więc mocnej konkurencji nie miał a do pierwszego składu wszedł mając 20 lat a nie 17.
Ale byłem na 90% pewny, że przyjdą ludzie którzy będą mówić to co ty mówisz, jakbyście żyli 30 lat temu, to byście byli tymi, co uważają że nigdy nie będzie już lepszego piłkarza niż Maradona.

0

@Tasde
Nie obchodzi mnie czy Fati spędził rok, dwa czy pięć w szpitalu, liczy się efekt. Ilu już mieliśmy następców Maradony i Pele, a wiadomo jak się skończyło.
Robinho miał być nowym Ronaldo, pełno takich było.
Zdrowie to też jeden z czynników, który wpływa na sukces.
Xavi też późno zaczął grać na top poziomie, co z tego, póki co żaden Arthur czy de Jong nie są nawet godni wiązać mu buty.
Daj chłopakowi się rozwijać i za te kilka lat możemy wrócić do tematu i zobaczyć gdzie jest Pedri.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?