La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

0

Teraz tak. Bomba w którymś wywiadzie przyznał, że cała otoczka z Tarzanem była ustawką, żeby poddymić. Jak zobaczyłem teraz, że przez pierwsze kilkadziesiąt sekund panowie przyszli potańczyć, a nie walczyć, to już zacząłem myśleć to samo. Bomba dostał bombę i poszedł spać, także nie sądzę, żeby to było ustawione.

Oczywiście, nie wykluczam, że i tak cała ta ich "spina" mogła być ustawką, ale sam nokaut na pewno nie. Bomba ewidentnie ma słaby łeb, z Tarzanem było to samo. Czy dawanie mu kolejnej walki ma sens? Cóż, wyświetlenia i kliknięcia na pewno zrobił (do pary z Ferrarim). Pytanie czy ludzie po raz kolejny się nabiorą.

0

@Danny Gaucho Tam wszyskto jest ustawka

0

@Danny Gaucho zbili żółwika po walce, a potem sobie przypomnieli że muszą dymić xD

0

@Danny Gaucho tylko to się trochę wyklucza, ustawka, a gość wyłapuje dwie bomby, dwa nokauty

0

@mrboom Tak, ale co jeśli ustawką są same nokauty? ^ ^. Dogadane z nimi i federacją, że oni go nokautują, a np Bomba dostaje za to dodatkowy hajsik? Nie zdziwiłbym się ^ ^

1

@Danny Gaucho no może tak być, a jeśli tak jest, to gość kompletnie bez zasad i szacunku do samego siebie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?