La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

konto usunięte

0

Ale Tusk i jego rząd został zmasakrowany na TVP1. Ja wiedziałem że Tusk jest prorosyjski ale że aż tak to nie. Szok.

Nigdy więcej tych prorosyjskich polityków u władzy.

2

@Ksavix Tusk jest jednocześnie prorosyjski i proniemiecki wg TVP ^^

6

@Ksavix z pewnością obiektywny program to był :)

4

@barcelonaLM Jeśli Konrad Wąż był autorem materiału,to na pewno było rzetelne dziennikarstwo :)

3

@tomek8756 Popularny "Wonsz" to nic przy Macieju Sawickim. On to szkoła północnokoreańska.

konto usunięte

0

@barcelonaLM no jak chcesz dyskutować z faktami to powodzenia. Pomijam narrację tych niby redaktorów, ale same fakty mówią same za siebie (m. in. Zostały przywołane konkretne daty i decyzje). Oglądałeś ? Czy będziesz byle bredzić ?
Jak nie widziałeś to polecam obejrzeć kazdemu kto choć w 10% interesuje się polityką w kraju.

1

@Ksavix Nie lubię rzygać na telewizor więc jedynki nie oglądam

0

@Ksavix TVP1 i wiarygodność tej masakracji spada do 0

konto usunięte

0

@jaras121 aha to może jakaś wizyta u lekarza? Bo serio to nie jest zdrowy i normalny odruch ludzki.

konto usunięte

0

@marcin62 czyli rozumiem że nie wierzysz ani Tuskowi ani Kaczyńskiemu? Ani żadnemu politykowi PO / PIS ?

0

@Ksavix Ja znam już na pamięć te argumenty, ten film nie został wyemitowany po raz pierwszy, a kolejny raz w ciągu kilku miesięcy. Wiadomo, 17 września, otwarcie przekopu, wojna na Ukrainie, trzeba przypomnieć elektoratowi kto jest tym bardzo złym. Takie same pretensje można mieć do naszych sojuszników, na czele z USA, że chcieli dealować z Rosją i robić "resety" w relacjach. Niemcy Merkel uzależniły się od rosyjskiego gazu, Polska za PiS uzależniła się od rosyjskiego węgla. Oba kraje mogą zapłacić dramatyczną cenę za tę politykę, a w Polsce odpowiedzialność za taki stan rzeczy władza chce przerzucić na opozycję. To jest niepoważne.

0

@Ksavix Oglądasz 1 i mówisz mi o lekarzu litości.

konto usunięte

0

@barcelonaLM widzę to pierwszy raz. Akurat trafiłem przypadkiem w przerwie Powrotu Króla.
Nie no takich bajek to nie wciskaj. Polityka PO a polityka PiS to przeciwne bieguny. Nie ma co tu porównywać. Nigdy więcej tych prorosyjskich polityków z PO w polskim rządzie. Proszę Cię.

konto usunięte

0

@jaras121 aha czyli jak się czymś nie zgadzasz to nie oglądasz ? Bo partia Tobie tak powiedziała? Bo to obciach? Nie ośmieszaj się.

0

@Ksavix Czy ministrów PiS którzy doprowadzili do uzależnienia Polski od ruskiego węgla i którzy, bez analiz, wprowadzili embargo na ruski węgiel, nie patrząc na bezpieczeństwo energetyczne państwa to nie prorosyjscy politycy? Do Polski nie przyjechał nawet już opłacony węgiel z Rosji! Czyli Putin zarobił sobie dwukrotnie :)

konto usunięte

0

@barcelonaLM

Napiszę Ci coś co nie przeczytasz ani na TVP ani na TVN.

Otóż nikt z naszych polityków nie uzależnił państwa od rosyjskiego węgla. Nasza gospodarka oparta jest na węglu, ale to wiesz. Wzrost cen za limity CO2 (handlowanie limitami przez banki co jest nieśmiesznym żartem) oraz drastyczny spadek ceny importowanego węgla (na cenę przyczyniły się m.in. podwyżki za limity CO2 - tak kółko zamknięte) - żeby utrzymać cenę prądu na akceptowalnym poziomie zostaliśmy niejako zmuszeni do importu. Tutaj ciekawy artykuł
https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/zaopatrzenie-producentow-energii-w-wegiel.html

Podawanie tutaj przykładu embarga jest niepoważne. Gdyby nie zdecydowane działania polskiego rządu to na Rosję do dzisiaj nie zostałyby nałożone żadne znaczące sankcje. To była raczej zagrywka va banque ale moim zdaniem przemyslana - bo wplyw miała po okresie grzewczym.

0

@Ksavix Sorry, ale narazanie setek tysięcy gospodarstw domowych na niebezpieczeństwo przed zimą bo wielka Polska husarią musiała w przedbiegach wprowadzić embargo to jest szaleństwo. Tego nic nie tlumaczy, Morawiecki nakazał sprowadzać węgiel dopiero w lipcu! Czyli od marca do lipca minęło szmat czasu gdzie można było zakontraktować węgiel I znacząco zmniejszyć problem

konto usunięte

0

@barcelonaLM przypomnij sobie że UE również wprowadziła embargo na rosyjski węgiel. I to zaraz po "polskim". Także tego.....

0

@Ksavix nie wierzę telewizji publicznej

konto usunięte

0

@marcin62 mozesz nie wierzyć żadnej telewizji. Ale w tym materiale brak jest "opinii ekspertów" są przywołane konkretne fakty - to się wydarzyło. Nie ma nawet jak tego obronić, chociażby próbował tłumaczyć największy zabetonowany wyborca PO- PSL.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?