La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

4

Kto wybiera się na narodowy w czwartek na meczyk? Ale się jaram wreszcie zobaczę na żywo Lewego a przy tym także Frankiego i Memphisa :) Jaki skład obstawiacie? Myślę, że Czesio da pograć debiutantom. Mało czasu już do mundialu zobaczymy czy reprezentacja zaskoczy pozytywnie :)

konto usunięte

2

@Lola120 dostaniemy baty i tyle z tego szczęścia Twojego

1

@Barca1922 ale kogo zobaczy to jej. Raczej nie idzie tam z myślą, że Polacy rozwalą Holendrów.

0

@Lola120 tez będę i szykuje się dobry mecz bo jak jestem na reprezentacji to Polacy nigdy nie przegrywają :P a byłem na ostatnich meczach z Anglią czy Szwecją

1

@escarabajo No raczej remis będzie sukcesem :)

0

@leomessi1710 Ooo jaki rząd?

0

@Lola120 sektor G30

0

0

@Lola120 to całkowicie po drugiej stronie w takim razie, ale na Narodowym wszędzie widać super także miejsca nie są aż tak ważne ;D

0

@leomessi1710 no ja właśnie się zastanawiam jak to będzie bo na meczu tam nigdy nie byłam. Kupowanie biletów to była walka z strona tak muliła, że i tak szczęście że się udało :)
A jest tam ciepło? Czy jednak kilka warstw ubrań trzrba?

1

@Lola120 patrząc na obecną pogodę proponuję wziąć coś cieplejszego jednak, temperatura raczej taka sama na stadionie jak i poza nim ; ) a co do kupna biletów to przeciążenia jak zawsze :D też zarwalem noc, a rano się okazało że jeszcze sporo biletów i można było iść spokojnie spać :P

0

@leomessi1710 Może kibice rozgrzeją :)

1

@Lola120 atmosfera akurat na trybunach zawsze TOP :D

1

@leomessi1710 już się nie mogę doczekać hymnu :)

1

@Lola120 nie dziwię się, pamiętam swój pierwszy mecz i hymn na Narodowym, niezapomniane przeżycie ; )

0

@leomessi1710 Wpuszczą mnie jak nie będę miała na sobie widocznych gadżetów i flagi?

1

@Lola120 oczywiście, że tak ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?