La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

15

Fajnie jakby to była prawda.

konto usunięte

8

@PatrychoO Dyktator z Terrassy

1

@PatrychoO A Pique na to xD


1

@PatrychoO Brzmi bzdurnie, ale jakby to prawda to czy ja wiem czy fajnie? Pique powienien zrozumieć swoją sytuację, ale najlepiej jakby atmosfera była dobra między wszystkimi.

0

@arasz1819 fajnie, bo jemu się chyba wydawało, że już jest prezydentem Barcelony.

2

@PatrychoO Cieszę się, że Xavi potrafi oddzielić przyjaźń od roboty. Pique jest za słaby na grę, to nie gra. Tak powinno być.

konto usunięte

0

@arasz1819 powinni brać przykład z LR

0

@PatrychoO @Emhyr @Ptasior Nie wiadomo nawet, czy te słowa są prawdziwe, tym bardziej że szmatławiec Sport znany jest nagadywania na Pique i publikowania głównie fałszywych informacji. Ciekawe, że wystarczy jeden twitt o treści niepotwierdzonej jakimkolwiek dowodem, żeby ludzie uwierzyli w niego na słowo. Wiele tutaj ciśniętej jest beki z widowni TVP, jednak z naiwniactwa to perfekcyjnie wpasowujecie się do odbiorców serwowanej tam propagandy.

0

@Bzyczekk zobacz, co napisałem w moim poście.

konto usunięte

1

@Bzyczekk Nie zauważyłeś mojej odpowiedzi do posta o treści żartobliwej?

0

@Bzyczekk Zobaczyłem, że cieszyłbyś się, gdyby kompromitujący farmazon na temat piłkarza Blaugrany okazał się prawdą.

0

@Bzyczekk Już nie chodzi o to, czy te słowa są prawdziwe, czy nie. Po samych decyzjach Xaviego widać, że nikt nie będzie grał za zasługi, ani dlatego, że są kolegami. Alba i Pique będą siedzieć na ławie dopóki się nie ogarną.

0

@Ptasior Tylko, że zarówno jeden, jak i drugi posiada poziom sportowy na pierwszy skład. Gerard jest liderem defensywy, a od początku 2022 był najlepszym środkowym obrońcą Barcy. Xavi po prostu woli stawiać na młodych, jednak na pewno Kapitanowie będą grali przy tak napiętym kalendarzu. Zakładam nawet, że Gerard wyjdzie w pierwszym składzie na mecz z Majjorcą, bo dla obrońców wracających z kadrowych zgrupowań będzie potrzebny odpoczynek, przy konieczności rozgrywania meczy co 3 dni w październiku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?