La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

2

Ale mi szkoda, że Auba odszedł. Był bardzo pewny siebie w grze podczas pobytu w Barcy, jego wejścia w meczach jak z Bayernem mogłyby bardzo pomóc bo nawet Roberdzikowi zdarzają sie mecze, że nie chce wejść, a nasze pozostałe "9ki" nie nadają sie do gry na tej pozycji nawet z Elche, więc Robert będzie grał od deski do deski, a jest to bardzo ryzykowne. Teraz na Robercie niestety polegamy jak na Messim w zeszłych sezonach.
Pewnie gdyby Pjanic wcześniej określił sie co do odejścia to Gabończyk by został.

0

@szymon6847 myślę, że to nie kwestia finansów a bardziej fakt, że Gabończyk chce nieco więcej grać a nie być rezerwowym.

konto usunięte

0

@szymon6847 "Pewnie gdyby Pjanic wcześniej określił sie co do odejścia to Gabończyk by został."

Raczej Nico by został, Pjanić nigdy nie był zależny od Auby to nie ta pozycja

0

@szymon6847 trzeba dawać więcej gry Depayowi bo gra za mało jak wynik jest 3:0 dać szanse Depayowi.Mecz z ogórkami co 3 dni gra Depay .Mecz pucharu króla pierwsza połowa Depay jak prowadzą 2:0 nuech zagra cały mecz jak 1:0 wchodzi lewy .

0

@Explode Ale od finansów już Auba był zależny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?