La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

4

Takie coś poleciało jednorazowo na tą Ligę Narodów. Tak, wiem, że są to mecze prawie, że towarzyskie ale może wejdzie:
https://zapodaj.net/24678ac780021.png.html
@okiemtypera_lucaxx95 @Kondziubarca @HighestInTheRoom

konto usunięte

3

@Kgorecki2500 Przecież to jest wyrzucenie kasy w błoto, jak to wejdzie to usuwam konto... ;D nie no żart, nie dam wam tej satysfakcji ;>

2

@Kgorecki2500 Do wejścia jest ale no nie zdziwie sie jak Francja np sie zesra jak wtedy w czerwcu.

1

@Kondziubarca Pewnie tak, ale może Dembele coś tam pokręci ;D Zastanawiałem się czy jeszcze Estonii nie dać ale to już by było za ryzykowne.

3

@Kgorecki2500 Te rozgrywki to jest loteria, ale zabawić się zawsze można.

1

@Kgorecki2500 Jeszcze ta Holandia z Polską, ciekawe co się wydarzy w tym meczu ;D

1

@Kgorecki2500 Niby powinno wejść, ale Francja albo Grecja mogą utopić.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 antypatriotyczny kupon obyś się przejechał na tej Holandii:D

1

@HighestInTheRoom Grecja sobie ostatnimi laty dobrze z Cyprem radziła więc jestem dobrej myśli.
@Barca1992 Polakom zawsze będę kibicować, ale wiadomo z kim gramy ;) Chociaż ostatnio w Holandii remis ugrali (chociaż chyba z trudem)

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Na papierze powinno wejść ale pewnie Portugalia zremisuje Hiszpania wymęczy 1:0 ale ostatecznie wygra i Grecja pewnie też zremisuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?