- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1368 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
draxidox
18
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1368 Culés
7
Mają co chcieli...
11
@FC1899Barca Naród debili, i tyle. Choć tak już po ludzku, jest mi ich szkoda, ale sami sobie tak naważyli.
1
@HighestInTheRoom U nas naród zmierza w podobnym kierunku, ponad połowa to kompletni..
1
@HighestInTheRoom a mi wcale nie jest ich szkoda bo oni dobrowolnie popierają Putina (a właściwie popierają dopóki Putin nie chce ich samych wysłać na front).
Jak będą mieli szczęście to już za niedługo znajdą się w ukraińskiej niewoli, a jak pecha to użyźnią ukraińską glebę.
2
@FC1899Barca na front towarzysze umierać za swojego putina. Mam nadzieję, że takich nie chetnych branych typowo z łapanki będzie większość tych nowych sił ruskiej armii, bo rozpieprzą im morale w armii nie będąc żadna wartością dodaną
0
@jedrek7000 Z tym, że nam do takiego stanu na szczęście jeszcze sporo brakuje.
Na początek wystarczy pogonić tych pisowskich nieudaczników, a potem nowy rząd może się brać za naprawę tego państwa, a raczej tego czego, pisowskie dziadostwo nie zdążyło rozwalić.
0
@FC1899Barca nie znam rosyjskiego, ale kobiete tez do wojska siłą biorą?
1
@HighestInTheRoom Nowy rząd? czyli kto PSL? SLD? PO? :D Trzeba wyjebać wszystkich z sejmu
0
@HighestInTheRoom spokojnie u nas zaraz wejdzie ustawa że będzie jak w chinach także pocieszmy się ostatnimi miesiącami wolności
0
@Aragorn33 "dobrowolnie popierają Putina" - ehe, a pojedz do rosjo i dobrowolnie go nie popieraj i jeszcze o tym glosno powiedz, ciekawe co wyjdzie. Moze tez bedziesz na takim filmiku.
0
@Szklaner nie muszę jechać do "rosjo" - wystarczy spotkać ruskich poza Rosją i ich posłuchać.