- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2220 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2220 Culés
2
Haalandowi brakuje jednego gola w LM, by wyrównać wynik Luisa Suareza. Jezusie.
@Danny Gaucho
14
@masq Lepszy napastnik, ale nie lepszy (wszechstronniejszy) piłkarz. Oczywiście, zgadzam się, że statystyki Suareza w LM nie są najlepsze, ale zwróćmy uwagę, Haaland pierwszy mecz w LM rozegrał mając 19 lat, a Suarez miał 27 lat kiedy rozegrał pierwszy mecz.
39
@masq I jednego trypletu :]. Już rzygam tym porównaniem. Wyprzedzi, to wyprzedzi. Nie będzie go to czynić lepszym piłkarzem od Suareza.
3
@Danny Gaucho Nazario ma jeszcze mniej a o tym nikt nie mówi (żeby nie było, LM dla mnie to nie jest jedyny wyznacznik zawodnika, bo jakby tak było to Dzeko jest lepszy niz Suarez czy Il Fenomeno)
0
@masq Czyli Haaland>Suarez?
@FCBMati10 Nazario bodajże 14 bramek w LM załadował
2
@Danny Gaucho Oj dobrze prawisz Danny. Do poziomu Luisito jeszcze daleka droga przed Haalandem. Jednak przyznać trzeba, że ma wszystko, żeby go na koniec kariery przebić.
1
@Pawel13sz wiesz to też nie dobrze świadczy o Suarezie, że grał lwią część kariery w zespołach co nie występowały w LM xd
@Danny Gaucho ogólnie nie rozumiem do końca tej wypowiedzi, pierwszy raz w życiu tą dwójkę porównałem. I dziwny argument. To Haaland może sobie strzelać i strzelać, a i tak będzie słabszy? xd
1
@masq raczej chodzi o to ze Haaland jest na poczatku swojej kariery. Moze bedzie lepszym graczem ale ma jeszcze pare dobrych lat zeby pokazac to na boisku
0
@marcin62 dokładnie
1
@masq "pierwszy raz w życiu tą dwójkę porównałem"
Ty tak, ale widzę je już tutaj któryś raz. Dlatego taka reakcja. Nic personalnego.
"To Haaland może sobie strzelać i strzelać, a i tak będzie słabszy? xd"
Niech strzela. Nie wiem nawet za bardzo, jak ich porównywać, bo Haaland jest na początku swojej kariery, a Urugwajczyk na jej końcu. @mekston ubiegł.
Nie ujmuję nic oczywiście Norwegowi. Jest maszyną, niech strzela tych bramek jak najwięcej. Jeśli chodzi o LM, to w najbliższym czasie będzie mijał również inne wielkie nazwiska (np Rivaldo - 27, Eto'o - 30). Co nie znaczy, że ta dwójka będzie automatycznie słabszymi piłkarzami od Erlinga.
1
@mekston @Danny Gaucho no tak, ale przecież ja nigdzie w moim poscie nie wspomniałem, że jest lub będzie jak pobije lepszym graczem od Suareza. Wrzuciłem po prostu statystykę.
0
@marcin62 "Czyli Haaland>Suarez?" - na jakies podstawie wywnioskowałeś to z mojego posta?
1
@masq Luzik. Moje zdanie: "Nie będzie go to czynić lepszym piłkarzem od Suareza." nie było przytykiem do Ciebie, bo Ty tak powiedziałeś. Rzuciłem to bardziej w eter, bezosobowo.
2
@Danny Gaucho bezosobowo? Czyli nie jestem dla Ciebie wart poświęcenia czasu i wolisz na MÓJ post odpisywać w eter niż do mnie? Dobra żartuję ^^