La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1764 Culés

konto usunięte

9

konto usunięte

1

@Rust_Cohle co to za gosc po prawej?
Btw Najman to ma czoło zniekształcone od tego blokowania ciosów xD

konto usunięte

3

@DaPidejpi Jóźwiak włodarz Fenu xD
Nakręcają spine od dawna między sobą i niby ma być walka więc zrobili face2face na narodowym... XD

7

@Rust_Cohle Głupi i głupszy tylko który to który ?

0

@Rust_Cohle co to za noname

10

@Rust_Cohle Gdzie można wysłać sms-a, żeby pomóc tym schorowanym ludziom?

konto usunięte

1

@Transu96 to ty taki znawca w temacie freaków itd, a nie wiesz?? :D

3

@Rust_Cohle niedzielny widz

1

@Rust_Cohle to już ta gala olejnika na materacu i kocach była głośniejsza od tego fenu

0

@Rust_Cohle
włodarz czego?

konto usunięte

0

@Transu96 @lucca87 jakie boby Fenu nie znają xD

0

@Rust_Cohle znam, ale tam nikt nie walczy, takie samo gówno jak mma vip

3

@Transu96 Nikt nie walczy, a 41 edycji same się zrobiły. To nie jest federacja freak-fight, więc nic dziwnego, że nikogo nie znasz ^^.

1

@MesQueUnClub_87 wystarczy kupić PPV xd

0

@Danny Gaucho no przecież mówię że nikt, tak samo jak KSW bez mameda i Pudziana ;x

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?