La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

5

Kilka słów odnośnie wczorajszego meczu widzianego na żywo. Cieszę się, że byłam wreszcie na meczu, fajnie się ogląda na żywo i czuję się atmosferę trybun,szkoda tylko że nie był to mecz Barcy :/ Nie oczekiwałam od naszych kopaczy za wiele ale chociaż miałam nadzieję, że stworzą kilka sytuacji i coś wystawią lewemu. Niestety on jak zwykle musiał się cofnąć do rozegrania, ustawiać kolegów a sam meczu nie wygra. Nawet taki Zieliński nie potrafił zagrać dobrych kilku półek do przodu, była taka sytuacja w której aż lewy się za głowę złapał po tragicznym zagraniu. Milik jak to Milik spartaczył najlepsza sytuację meczy a dzieciak na trybunach chociaż piłkę złapał :) Krychowiak na żywo to jeszcze większa tragedia. Zastawia się rękami i czeka na rywala albo ciągle na nich wpada. Nie mobilny, zero piłek do przodu wgl nie pownnen wracać do reprezentacji. Żaden z pomocników się nie popisał, jednej skladnej akcji nie umiemy szybko rozegrać. Obrona to wiadomo nie to samo co z 2016 roku. Nie wiem czemu ten Czesiu upiera się na grę na trójce z tyłu i wahadłach przecież wiadomo od dawna, że to nam nie wychodzi. Ani Frankowski ani Zalewski nie dali nic z przodu brakowało Casha ale przede wszystkim brakuje przebojowego skrzydłowego który będzie potrafił wejść w drybling i dobrze zagrać w pole karne. Chociażby takiego Grosika za czasów świetności a teraz w kadrze takiego nie widać. Czesiu 3 mecze na mundialu i do widzenia mam nadzieję, że prezesik nie będzie patrzył na sympatię bo on się na stanowisko selekcjonera nie nadaje i wiadomo to nie od wczoraj :/
PS. Fajnie było zobaczyć też Frankiego i Memphisa. Holandia to grała i tak na pół gwizdka a oni nie grali z jakimś większym zaangażowaniem, trochę mało widoczni oby bez poważnych kontuzji.
@leomessi1710 jak Ci się podobał mecz? Nie sądziłam że widok nawet z dalszych trudnym będzie taki dobry i to na plus

0

@Lola120 Jeszcze na tak słabym meczu naszej reprezentacji nie miałem (nie)przyjemności być, ale patrząc na niektóre decyzje personalne naszego selekcjonera można było się tego domyślić.
Muszę się nie zgodzić z twoją opinią :P Lewy moim zdaniem był w tym meczu kiepski, kilka słabych zagrań, brak przyspieszenia gry w odpowiednim momencie, kilka naprawdę złych podań w jego wykonaniu, po których machał rękami. Wspomniałaś jeszcze o Zielińskim, który z kolei moim zdaniem był u nas najlepszy. To jak potrafił utrzymywać się przy piłce, naprawdę świetne, szybkie zmiany kierunku biegu, piłka jak przyklejona do jego nogi. Dwie, trzy akcje, w których zagrozilismy w jakiś sposób było inicjowane przez niego jak chociażby genialna piłka do Frankowskiego (teraz wyobraźmy sobie np Ziela w naszej Barcy gdzie ma na skrzydle Dembele), który do takiej piłki wyszedł w całym meczu aż raz...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?