La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

konto usunięte

2

Matt Barnes wie coś więcej w sprawie Udoki i sprawa jest podobno o wiele grubsza niż to co nam się wydaje. Pewnie kwestia czasu aż wyjdą jakieś szczegóły tego wszystkiego
@magister97r @fart


0

@BartqRKO o co chodzi?

konto usunięte

2

@michal26 Wiemy tyle że został zawieszony na rok za intymne relacje z jedną z pracowniczek w organizacji, ale kara wydaje się być zbyt surowa jak na to co się wydarzyło. Teraz wychodzą jakieś informacje (jak ta wyżej), że ta sprawa jest podobno 100 razy gorzsza niż nam się wszystkim wydaje.

Ogromna strata dla Bostonu, bo Ime Udoka odmienił ich drużynę i dotarli do finału NBA gdzie przegrali 4:2 z Warriors. Przed nadchodzącym sezonem zrobili ogromne wzmocnienia i realnie mogli być uznawani za kandydata numer jeden do tytułu, a tutaj takie kwiatki się dzieję z trenerem.

Czekamy na rozwój sytuacji, bo wciąż wiemy za mało.

0

@BartqRKO myślisz, że o jakiś gwałt chodzi?

konto usunięte

0

@michal26 Naprawdę nie mam zielonego pojęcia. Ogólnie jeśli Matt Barnes mówi coś takiego, to musi oznaczać że jest naprawdę grubo.

0

@BartqRKO No gruby temat się zrobił podobno Celtics obawiali się pozwu tej babeczki a więc to poważna sprawa musi być. Szkoda bo ekipa ładnie chodziła z Udoką. Teraz rok przerwy i zobaczymy co sie wydarzy. Jesli to prawda to Udoka poleci z Bostonu co więcej pewnie już nigdy nie poprowadzi ekipy w NBA. Klubu nie chcą takich jednostek w swoich organizacjach.

konto usunięte

0

@fart Będzie wielki powrót Brada Stevensa? W sensie w przyszłości, bo teraz ogarnęli jakiegoś tam nowego trenera.

0

@BartqRKO Właśnie przeczytałem, że Celtics wyrzucą Udoke nie będzie zawieszenia tylko rozwiązanie kontraktu. Czyli to był bardzo poważny temat. ale co mu odjeb.... to nie mam pytań. Sodówka odbiła bo tego nie da się wytłumaczyć. Odnośnie trenera to nie wiem co tu będzie się działo. Masakra jakaś a tak się cieszyłem, że bijemy się o misia. A tu taki ch...j

konto usunięte

0

@fart Pytanie jak to wpłynie na atmosferę w organizacji, bo jeśli będzie jakiś większy kwas to sportowo też może być nieciekawie.

0

@BartqRKO Ciężko mi w to wszystko uwierzyć. Za dosłownie kilka tygodni zaczynamy sezon i tak naprawdę nie wiem co się wydarzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?